Schema

sep
16
mån
Ashtangayoga steg 1-2 kurs
sep 16 kl. 19:00 – 20:30

Annica

Box
sep 16 kl. 19:00 – 20:00

Bea

sep
17
tis
Qigong/chiball
sep 17 kl. 09:30 – 10:45

Marie Seffel

Pilates
sep 17 kl. 17:00 – 17:50

Annica

Gravidyoga
sep 17 kl. 18:00 – 19:15
Spinning
sep 17 kl. 18:00 – 18:30

Linda

HIIT
sep 17 kl. 18:30 – 19:00

Linda

Ashtangayoga
sep 17 kl. 19:30 – 21:00

Ledd klass

Annica

sep
18
ons
Hatha/yinyoga
sep 18 kl. 08:45 – 09:50

Annica

Spinning
sep 18 kl. 10:00 – 10:40

Annica

Hathayoga
sep 18 kl. 17:30 – 18:45

Helena

spinning
sep 18 kl. 18:00 – 18:30
core
sep 18 kl. 18:30 – 19:00

Bea

sep
19
tor
Ashtangayoga mysore
sep 19 kl. 17:00 – 18:55

Individuell yoga tillsammans med andra. Läraren finns i rummet för hjälp och assistans.

Drop in till kl 18.00

Annica

indoor walking
sep 19 kl. 17:45 – 18:15

Marie

Pump
sep 19 kl. 18:15 – 19:00

Marie

Yinyoga
sep 19 kl. 19:00 – 20:00

Annica

sep
20
fre
spinning/fitness
sep 20 kl. 09:00 – 10:00

Annica

Ashtangayoga
sep 20 kl. 10:15 – 11:30

ledd klass

Annica

sep
21
lör
spinning/iw
sep 21 kl. 10:00 – 10:30

Monica/Linda

Utegymträning
sep 21 kl. 10:00 – 11:00

Rolig utmanande träning utomhus med vår nya instruktör Adam:-)

Alla är välkomna<3

core
sep 21 kl. 10:30 – 11:00

Monica/Linda

PowerDance
sep 21 kl. 11:00 – 11:45

Louis Herrey

sep
22
sön
Ashtangayoga ledd+mysore
sep 22 kl. 10:00 – 11:50

ledd klass för alla i ca 40 min som övergår i mysorestyle. drop in mysore 10.40-11.00

Både för nybörjare och vana utövare

Annica

sep
23
mån
Indoor walking
sep 23 kl. 08:00 – 08:30

Marie

core
sep 23 kl. 08:30 – 09:00

Marie

Spinning
sep 23 kl. 17:30 – 18:00

Anette

Yinyoga
sep 23 kl. 17:30 – 18:45

Annica

Tabata
sep 23 kl. 18:00 – 18:30

Anette

Ashtangayoga steg 1-2 kurs
sep 23 kl. 19:00 – 20:30

Annica

Box
sep 23 kl. 19:00 – 20:00

Bea

sep
24
tis
Qigong/chiball
sep 24 kl. 09:30 – 10:45

Marie Seffel

Pilates
sep 24 kl. 17:00 – 17:50

Annica

Gravidyoga
sep 24 kl. 18:00 – 19:15
Spinning
sep 24 kl. 18:00 – 18:30

Linda

HIIT
sep 24 kl. 18:30 – 19:00

Linda

Ashtangayoga
sep 24 kl. 19:30 – 21:00

Ledd klass

Annica

sep
25
ons
Hatha/yinyoga
sep 25 kl. 08:45 – 09:50

Annica

Spinning
sep 25 kl. 10:00 – 10:40

Annica

Hathayoga
sep 25 kl. 17:30 – 18:45

Helena

spinning
sep 25 kl. 18:00 – 18:30
core
sep 25 kl. 18:30 – 19:00

Bea

sep
26
tor
Ashtangayoga mysore
sep 26 kl. 17:00 – 18:55

Individuell yoga tillsammans med andra. Läraren finns i rummet för hjälp och assistans.

Drop in till kl 18.00

Annica

indoor walking
sep 26 kl. 17:45 – 18:15

Marie

Pump
sep 26 kl. 18:15 – 19:00

Marie

Yinyoga
sep 26 kl. 19:00 – 20:00

Annica

sep
27
fre
spinning/fitness
sep 27 kl. 09:00 – 10:00

Annica

Ashtangayoga
sep 27 kl. 10:15 – 11:30

ledd klass

Annica

sep
28
lör
spinning/iw
sep 28 kl. 10:00 – 10:30

Monica/Linda

Utegymträning
sep 28 kl. 10:00 – 11:00

Rolig utmanande träning utomhus med vår nya instruktör Adam:-)

Alla är välkomna<3

core
sep 28 kl. 10:30 – 11:00

Monica/Linda

PowerDance
sep 28 kl. 11:00 – 11:45

Louis Herrey

sep
29
sön
pranayama
sep 29 kl. 09:30 – 09:50

sittande andningsövningar

Ashtangayoga ledd+mysore
sep 29 kl. 10:00 – 11:50

ledd klass för alla i ca 40 min som övergår i mysorestyle. drop in mysore 10.40-11.00

Både för nybörjare och vana utövare

Annica

sep
30
mån
Indoor walking
sep 30 kl. 08:00 – 08:30

Marie

core
sep 30 kl. 08:30 – 09:00

Marie

Spinning
sep 30 kl. 17:30 – 18:00

Anette

Yinyoga
sep 30 kl. 17:30 – 18:45

Annica

Tabata
sep 30 kl. 18:00 – 18:30

Anette

Ashtangayoga steg 1-2 kurs
sep 30 kl. 19:00 – 20:30

Annica

Box
sep 30 kl. 19:00 – 20:00

Bea

okt
1
tis
Qigong/chiball
okt 1 kl. 09:30 – 10:45

Marie Seffel

Pilates
okt 1 kl. 17:00 – 17:50

Annica

Gravidyoga
okt 1 kl. 18:00 – 19:15
Spinning
okt 1 kl. 18:00 – 18:30

Linda

HIIT
okt 1 kl. 18:30 – 19:00

Linda

Ashtangayoga
okt 1 kl. 19:30 – 21:00

Ledd klass

Annica

okt
2
ons
Hathayoga
okt 2 kl. 17:30 – 18:45

Helena

spinning
okt 2 kl. 18:00 – 18:30
core
okt 2 kl. 18:30 – 19:00

Bea

okt
3
tor
indoor walking
okt 3 kl. 17:45 – 18:15

Marie

Pump
okt 3 kl. 18:15 – 19:00

Marie

okt
4
fre
spinning/fitness
okt 4 kl. 09:00 – 10:00

Annica

okt
5
lör
spinning/iw
okt 5 kl. 10:00 – 10:30

Monica/Linda

Utegymträning
okt 5 kl. 10:00 – 11:00

Rolig utmanande träning utomhus med vår nya instruktör Adam:-)

Alla är välkomna<3

core
okt 5 kl. 10:30 – 11:00

Monica/Linda

PowerDance
okt 5 kl. 11:00 – 11:45

Louis Herrey

okt
7
mån
Indoor walking
okt 7 kl. 08:00 – 08:30

Marie

core
okt 7 kl. 08:30 – 09:00

Marie

Spinning
okt 7 kl. 17:30 – 18:00

Anette

Yinyoga
okt 7 kl. 17:30 – 18:45

Annica

Tabata
okt 7 kl. 18:00 – 18:30

Anette

Ashtangayoga steg 1-2 kurs
okt 7 kl. 19:00 – 20:30

Annica

Box
okt 7 kl. 19:00 – 20:00

Bea

okt
8
tis
Qigong/chiball
okt 8 kl. 09:30 – 10:45

Marie Seffel

Pilates
okt 8 kl. 17:00 – 17:50

Annica

Gravidyoga
okt 8 kl. 18:00 – 19:15
Spinning
okt 8 kl. 18:00 – 18:30

Linda

HIIT
okt 8 kl. 18:30 – 19:00

Linda

Ashtangayoga
okt 8 kl. 19:30 – 21:00

Ledd klass

Annica

okt
9
ons
Hatha/yinyoga
okt 9 kl. 08:45 – 09:50

Annica

Spinning
okt 9 kl. 10:00 – 10:40

Annica

Hathayoga
okt 9 kl. 17:30 – 18:45

Helena

spinning
okt 9 kl. 18:00 – 18:30
core
okt 9 kl. 18:30 – 19:00

Bea

okt
10
tor
Ashtangayoga mysore
okt 10 kl. 17:00 – 18:55

Individuell yoga tillsammans med andra. Läraren finns i rummet för hjälp och assistans.

Drop in till kl 18.00

Annica

indoor walking
okt 10 kl. 17:45 – 18:15

Marie

Pump
okt 10 kl. 18:15 – 19:00

Marie

Yinyoga
okt 10 kl. 19:00 – 20:00

Annica

okt
11
fre
spinning/fitness
okt 11 kl. 09:00 – 10:00

Annica