Schema

mar
24
sön
Ashtangayoga ledd+mysore
mar 24 kl. 10:00 – 11:50

ledd klass för alla i ca 40 min som övergår i mysorestyle. drop in mysore 10.40-11.00

Både för nybörjare och vana utövare

Annica

mar
25
mån
Indoor walking
mar 25 kl. 08:00 – 08:30

Marie

core
mar 25 kl. 08:30 – 09:00

Marie

mamma/baby yoga
mar 25 kl. 12:00 – 13:00

kurs 6ggr/750kr  medlem halva priset

Anmälan:annica_hebelius@hotmail.com

Spinning
mar 25 kl. 17:30 – 18:00

Anette

Yinyoga
mar 25 kl. 17:30 – 18:45

Annica

Tabata
mar 25 kl. 18:00 – 18:30

Anette

Box
mar 25 kl. 19:00 – 20:00

Bea

mar
26
tis
Chiball
mar 26 kl. 09:30 – 10:45

Kurs 10 ggr/1200kr (ingår för medlem)

Marie Seffel

Anmälan: annica_hebelius@hotmail.com

 

Pilates
mar 26 kl. 17:00 – 17:50

Annica

Gravidyoga
mar 26 kl. 18:00 – 19:15

Anmälan och frågor:annica_hebelius@hotmail.com

Spinning
mar 26 kl. 18:00 – 18:30

Linda

HIIT
mar 26 kl. 18:30 – 19:00
Ashtangayoga steg 2-3
mar 26 kl. 19:30 – 21:00

Annica

mar
27
ons
Yinyoga
mar 27 kl. 08:45 – 09:50

Annica

spinning/fitness
mar 27 kl. 10:00 – 11:00
Hathayoga
mar 27 kl. 17:30 – 18:45

Helena

indoor walking
mar 27 kl. 17:30 – 18:00

Marie

Pump
mar 27 kl. 18:00 – 18:30

Marie

spinning
mar 27 kl. 18:00 – 18:30
core
mar 27 kl. 18:30 – 19:00

Bea

Chiball qigong drakens dans
mar 27 kl. 19:00 – 20:00

Kurs 6ggr/750kr (medlemmar halva priset)

Marie Seffel

Anmälan: annica_hebelius@hotmail.com

mar
28
tor
Ashtangayoga mysore
mar 28 kl. 17:00 – 18:55

Individuell yoga tillsammans med andra. Läraren finns i rummet för hjälp och assistans.

Drop in till kl 18.00

Annica

HIIT
mar 28 kl. 17:00 – 17:45
spinning
mar 28 kl. 17:45 – 18:30

Monica

Yinyoga
mar 28 kl. 19:00 – 20:00

Annica

mar
29
fre
spinning/fitness
mar 29 kl. 09:00 – 10:00

Annica

Ashtangayoga steg 1-2
mar 29 kl. 10:15 – 11:30

ledd klass

Annica

spinning
mar 29 kl. 17:00 – 17:45

Markus

mar
30
lör
spinning/iw
mar 30 kl. 10:00 – 10:30

Monica/Linda

core
mar 30 kl. 10:30 – 11:00

Monica/Linda

PowerDance
mar 30 kl. 11:00 – 11:45

Louis Herrey

mar
31
sön
Ashtangayoga ledd+mysore
mar 31 kl. 10:00 – 11:50

ledd klass för alla i ca 40 min som övergår i mysorestyle. drop in mysore 10.40-11.00

Både för nybörjare och vana utövare

Annica

apr
1
mån
Indoor walking
apr 1 kl. 08:00 – 08:30

Marie

core
apr 1 kl. 08:30 – 09:00

Marie

mamma/baby yoga
apr 1 kl. 12:00 – 13:00

kurs 6ggr/750kr  medlem halva priset

Anmälan:annica_hebelius@hotmail.com

Spinning
apr 1 kl. 17:30 – 18:00

Anette

Yinyoga
apr 1 kl. 17:30 – 18:45

Annica

Tabata
apr 1 kl. 18:00 – 18:30

Anette

Ashtangayoga steg 1-2 kurs
apr 1 kl. 19:00 – 20:30

Annica

Box
apr 1 kl. 19:00 – 20:00

Bea

apr
2
tis
Chiball
apr 2 kl. 09:30 – 10:45

Kurs 10 ggr/1200kr (ingår för medlem)

Marie Seffel

Anmälan: annica_hebelius@hotmail.com

 

Pilates
apr 2 kl. 17:00 – 17:50

Annica

Gravidyoga
apr 2 kl. 18:00 – 19:15

Anmälan och frågor:annica_hebelius@hotmail.com

Spinning
apr 2 kl. 18:00 – 18:30

Linda

HIIT
apr 2 kl. 18:30 – 19:00
Ashtangayoga steg 2-3
apr 2 kl. 19:30 – 21:00

Annica

apr
3
ons
Yinyoga
apr 3 kl. 08:45 – 09:50

Annica

spinning/fitness
apr 3 kl. 10:00 – 11:00
Hathayoga
apr 3 kl. 17:30 – 18:45

Helena

indoor walking
apr 3 kl. 17:30 – 18:00

Marie

Pump
apr 3 kl. 18:00 – 18:30

Marie

spinning
apr 3 kl. 18:00 – 18:30
core
apr 3 kl. 18:30 – 19:00

Bea

Chiball qigong drakens dans
apr 3 kl. 19:00 – 20:00

Kurs 6ggr/750kr (medlemmar halva priset)

Marie Seffel

Anmälan: annica_hebelius@hotmail.com

apr
4
tor
Ashtangayoga mysore
apr 4 kl. 17:00 – 18:55

Individuell yoga tillsammans med andra. Läraren finns i rummet för hjälp och assistans.

Drop in till kl 18.00

Annica

HIIT
apr 4 kl. 17:00 – 17:45
spinning
apr 4 kl. 17:45 – 18:30

Monica

Yinyoga
apr 4 kl. 19:00 – 20:00

Annica

apr
5
fre
spinning/fitness
apr 5 kl. 09:00 – 10:00

Annica

Ashtangayoga steg 1-2
apr 5 kl. 10:15 – 11:30

ledd klass

Annica

spinning
apr 5 kl. 17:00 – 17:45

Markus

apr
6
lör
spinning/iw
apr 6 kl. 10:00 – 10:30

Monica/Linda

core
apr 6 kl. 10:30 – 11:00

Monica/Linda

PowerDance
apr 6 kl. 11:00 – 11:45

Louis Herrey

apr
7
sön
Ashtangayoga ledd+mysore
apr 7 kl. 10:00 – 11:50

ledd klass för alla i ca 40 min som övergår i mysorestyle. drop in mysore 10.40-11.00

Både för nybörjare och vana utövare

Annica

apr
8
mån
Indoor walking
apr 8 kl. 08:00 – 08:30

Marie

core
apr 8 kl. 08:30 – 09:00

Marie

mamma/baby yoga
apr 8 kl. 12:00 – 13:00

kurs 6ggr/750kr  medlem halva priset

Anmälan:annica_hebelius@hotmail.com

Spinning
apr 8 kl. 17:30 – 18:00

Anette

Yinyoga
apr 8 kl. 17:30 – 18:45

Annica

Tabata
apr 8 kl. 18:00 – 18:30

Anette

Ashtangayoga steg 1-2 kurs
apr 8 kl. 19:00 – 20:30

Annica

Box
apr 8 kl. 19:00 – 20:00

Bea

apr
9
tis
Pilates
apr 9 kl. 17:00 – 17:50

Annica

Gravidyoga
apr 9 kl. 18:00 – 19:15

Anmälan och frågor:annica_hebelius@hotmail.com

Spinning
apr 9 kl. 18:00 – 18:30

Linda

HIIT
apr 9 kl. 18:30 – 19:00
Ashtangayoga steg 2-3
apr 9 kl. 19:30 – 21:00

Annica

apr
10
ons
Yinyoga
apr 10 kl. 08:45 – 09:50

Annica

spinning/fitness
apr 10 kl. 10:00 – 11:00
Hathayoga
apr 10 kl. 17:30 – 18:45

Helena

indoor walking
apr 10 kl. 17:30 – 18:00

Marie

Pump
apr 10 kl. 18:00 – 18:30

Marie

spinning
apr 10 kl. 18:00 – 18:30
core
apr 10 kl. 18:30 – 19:00

Bea

apr
11
tor
Ashtangayoga mysore
apr 11 kl. 17:00 – 18:55

Individuell yoga tillsammans med andra. Läraren finns i rummet för hjälp och assistans.

Drop in till kl 18.00

Annica

HIIT
apr 11 kl. 17:00 – 17:45
spinning
apr 11 kl. 17:45 – 18:30

Monica

Yinyoga
apr 11 kl. 19:00 – 20:00

Annica

apr
12
fre
spinning/fitness
apr 12 kl. 09:00 – 10:00

Annica

Ashtangayoga steg 1-2
apr 12 kl. 10:15 – 11:30

ledd klass

Annica

spinning
apr 12 kl. 17:00 – 17:45

Markus

apr
13
lör
spinning/iw
apr 13 kl. 10:00 – 10:30

Monica/Linda

core
apr 13 kl. 10:30 – 11:00

Monica/Linda

PowerDance
apr 13 kl. 11:00 – 11:45

Louis Herrey

apr
14
sön
Ashtangayoga ledd+mysore
apr 14 kl. 10:00 – 11:50

ledd klass för alla i ca 40 min som övergår i mysorestyle. drop in mysore 10.40-11.00

Både för nybörjare och vana utövare

Annica

apr
15
mån
Indoor walking
apr 15 kl. 08:00 – 08:30

Marie

core
apr 15 kl. 08:30 – 09:00

Marie

Spinning
apr 15 kl. 17:30 – 18:00

Anette